0

هدف اصلی ما ساماندهی و توسعه ورزش های الکترونیک است

 

مای فیفا کلاب فعالیت خود را از سال 1398 و در راستای بالا بردن سطح کیفی مسابقات ورزش های الکترونیک (فوتبال به ویژه بازی فیــفا ) و همچنین گسترش و ایجاد علاقه بین قشر جوان تر آغاز کرد و در مدت بسیار اندک توانسته محبوبیت قابل قبولی در بین گیمر ها دست یابد.

از جمله خصوصیات بارز این مجموعه می توان به بالا بودن سطح کمی جوایـــز اهدایی به نفرات برتر مسابات جایزه بزرگ و همچنین  تلاش در برگزاری تورنومنت ها در چندین شهر در سطح کشور اشاره کرد . اما مهمترین ویژگی و هدف مای فیفا کلاب ، همواره تلاش برای ایجاد رقابتی سالم و عادلانه همراه با سطح کیفی در بالاترین سطح ممکن بوده که به اذعان بسیاری از شرکت کنندگان تا حد بسیار زیادی توانسته به این مورد دست یابد.

ارتقاء سطح کیفی از طریق در اختیار قرار دادن مطالب و فیلم های آموزشی در وبسایت و صفحه های آموزشی از جمله فعالیت های مای فیفا کلاب است که گاها نیز با همکاری بهترین پلیرهای کشور صورت می گیرد.مای فیفا کلاب همواره سعی بر همکاری و استفاده از ظرفیت ها و تجربیات سایر تیم ها و مجموعه های مطرح در ورزش های الکترونیک داشته و برای رشد و بهبود صنعت گیم در ایران از هیچ تلاشی دریغ نخواهد کرد.

امید آن است که بتوان با جذب و همکاری هر چه بیشتر این علاقه مندان جوان بتوان بازی های الکترونیک را به جایگاه شایسته در سراسر کشور برسانیم .

 

MYFIFACLUB